    SAMSUNG UE55M74H (2026)
    SAMSUNG UE55M74H - 55" Mini-LED (2026)
    Onderdeelnummer Fabrikant: UE55M74HAUXXN
    GTIN: 8806099134334
    2 jaar wettelijke garantie + 3 jaar verlengde garantie (meer info)
    Gratis verzending
    Leveringsdatum: +/- 3 weken
    TVSpecialisten Info
    Productomschrijving
    Introductiejaar 2026
    Merk Samsung
    Land van oorsprong Benelux
    Beeldfrequentie 50 Hz
    Kleurdiepte 10 bit
    Kijkhoek Goed: tot 50 graden
    Schermtype Mini LED
    Mini LED, HDR tv, Smart tv
    Resolutie 4K Ultra HD
    Type HDR HDR10
    Smartplatform Tizen
    Aansluitingen
    HDMI 3
    HDMI 2.1
    HDMI ARC Ja
    HDMI eARC Ja
    USB 1
    Hoogte excl. voet 70.78 cm
    Breedte excl. voet 122.46 cm
    Diepte excl. voet 7.66 cm
    Gewicht excl. voet (in kg) 10.0 kg
    TVSpecialisten Info
    Productomschrijving
    Introductiejaar 2026
    Merk Samsung
    Land van oorsprong Benelux
    Beeldfrequentie 50 Hz
    Kleurdiepte 10 bit
    Kijkhoek Goed: tot 50 graden
    Schermtype Mini LED
    Mini LED, HDR tv, Smart tv
    Resolutie 4K Ultra HD
    Type HDR HDR10
    Smartplatform Tizen
    Aansluitingen
    HDMI 3
    HDMI 2.1
    HDMI ARC Ja
    HDMI eARC Ja
    USB 1
    Hoogte excl. voet 70.78 cm
    Breedte excl. voet 122.46 cm
    Diepte excl. voet 7.66 cm
    Productspecificaties
    Type TV MINI LED
    Wat mensen over ons zeggen op Facebook
    Algemene beoordeling
    5 op 114 recensies
    Bloemen Joris
    Zeer mooie zaak, uitgebreid aanbod, vlot en helder advies. Prima service na verkoop!
    Valerie Vaesen
    Super goed geholpen door Jan! Dankje voor deze fantastische service!
    Bert Van Damme
    Snelle levering en super service tegen de laagste prijzen!
    Topmerken aan de laagste prijs!
    Wij heten u van harte welkom in onze winkel, Fabrieksstraat 90C - 3900 Overpelt. Hier staan ongeveer 70 TV's in demo een mix van de merken Samsung, LG, Philips, SONY en LOEWE. We hebben TV's van 32inch tot 85inch in de showroom uitgestald staan.