    SAMSUNG QE55QN82H (2026)
    SAMSUNG QE55QN82H 55" Neo QLED QN82H 4K Vision AI Smart TV (2026)
    Onderdeelnummer Fabrikant: QE55QN82HAUXXN
    GTIN: 8806099129583
    2 jaar wettelijke garantie + 3 jaar verlengde garantie (meer info)
    Gratis verzending
    Leveringsdatum: +/- 3 weken
    TVSpecialisten Info
    Productomschrijving
    Ontdek een nieuw level van entertainment met de Samsung QN82H. Deze Neo QLED 4K tv gebruikt de nieuwste Quantum Matrix technologie en stuurt de talloze Mini LEDs met uiterste precieze aan. Zo geniet je van geweldig contrast met prachtige realistische kleuren. De slimme NQ4 AI Gen2 Processor analyseert al je favoriete content en tilt deze naar een hoger niveau met geavanceerde upscaling. En met 4K 144Hz en vier HDMI 2.1-poorten is deze tv dé keuze voor gamers.
    Introductiejaar 2026
    Merk Samsung
    Land van oorsprong Benelux
    Beeldfrequentie 100 Hz
    Ondersteunde beeldfrequentie 144 Hz Native
    Kleurdiepte 10 bit
    Kijkhoek Goed: tot 50 graden
    Soort tv Neo QLED tv
    Resolutie 4K Ultra HD
    Type HDR HDR10
    Smartplatform Tizen
    Aansluitingen
    HDMI 4
    HDMI 2.1
    HDMI ARC Ja
    HDMI eARC Ja
    USB 1
    Hoogte excl. voet 70.8 cm
    Breedte excl. voet 122.4 cm
    Diepte excl. voet 5.2 cm
    Gewicht excl. voet (in kg) 13.2 kg
    TVSpecialisten Info
    Productomschrijving
    Introductiejaar 2026
    Merk Samsung
    Land van oorsprong Benelux
    Beeldfrequentie 100 Hz
    Kleurdiepte 10 bit
    Kijkhoek Goed: tot 50 graden
    Soort tv Neo QLED tv
    Resolutie 4K Ultra HD
    Type HDR HDR10
    Smartplatform Tizen
    Aansluitingen
    HDMI 4
    HDMI 2.1
    HDMI ARC Ja
    HDMI eARC Ja
    USB 1
    Hoogte excl. voet 70.8 cm
    Breedte excl. voet 122.4 cm
    Diepte excl. voet 5.2 cm
    Productspecificaties
    Type TV Neo Qled
    Wat mensen over ons zeggen op Facebook
    Algemene beoordeling
    5 op 114 recensies
    Bloemen Joris
    Zeer mooie zaak, uitgebreid aanbod, vlot en helder advies. Prima service na verkoop!
    Valerie Vaesen
    Super goed geholpen door Jan! Dankje voor deze fantastische service!
    Bert Van Damme
    Snelle levering en super service tegen de laagste prijzen!
    Topmerken aan de laagste prijs!
    Wij heten u van harte welkom in onze winkel, Fabrieksstraat 90C - 3900 Overpelt. Hier staan ongeveer 70 TV's in demo een mix van de merken Samsung, LG, Philips, SONY en LOEWE. We hebben TV's van 32inch tot 85inch in de showroom uitgestald staan.