    LG 115QNED93B6 (2026)
    LG 115QNED93B6 QNED TV (2026)
    Onderdeelnummer Fabrikant: 115QNED93B6
    GTIN: 8806096844663
    2 jaar wettelijke garantie + 3 jaar verlengde garantie (meer info)
    Gratis verzending
    Leveringsdatum: +/- 3 weken
    TVSpecialisten Info
    Productomschrijving
    De LG QNED93B6 is LG’s allereerste 115 inch televisie, uitgerust met QNED Mini LED, Quantum Dot en NanoCell voor uitzonderlijke kleurprecisie op historisch formaat. De α8 AI Processor Gen3 stuurt Precision Dimming Ultra en Dynamic QNED Color Pro aan voor maximaal contrast en kleurvolume. Native 144 Hz met VRR tot 165 Hz en Motion Booster tot 330 Hz. Dolby Vision, Dolby Atmos en webOS 26 met Multi-AI integratie zorgen voor een complete beleving. Het ultieme thuisbioscoopscherm, nu beschikbaar als 115 inch model.
    Merk LG
    Ingangen 4.0x HDMI 2.1, HDMI ARC, HDMI eARC, 3.0x USB
    Ingebouwde Subwoofer
    HDR-Formaat Dolby Vision
    Resolutie 4K ULTRA HD
    Schermtype QNED
    Smart TV platform webOS
    TV speaker systeem 2.2 CH, 60W, AI Sound Pro (virtueel 9.1.2 CH)
    Beeldfrequentie 144 HZ (native)
    Beeldprocessor α8 AI Processor Gen3 4K
    Minimale input lag 1.0ms
    Aantal speakers 2
    Speaker vermogen (W) 40w
    Verbindingen 4.0x HDMI 2.1, 3.0x USB, Wi-Fi 6, Bluetooth, LAN (UTP)
    HDR Helderheid (cd/m²) 2000
    Afmetingen (mm) 1469 x 2566 x 465 mm
    TVSpecialisten Info
    Productomschrijving
    Merk LG
    Ingebouwde Subwoofer
    HDR-Formaat Dolby Vision
    Resolutie 4K ULTRA HD
    Schermtype QNED
    Smart TV platform webOS
    Minimale input lag 1.0ms
    Aantal speakers 2
    Speaker vermogen (W) 40w
    HDR Helderheid (cd/m²) 2000
    Productspecificaties
    Type TV QNED
    Wat mensen over ons zeggen op Facebook
    Algemene beoordeling
    5 op 114 recensies
    Bloemen Joris
    Zeer mooie zaak, uitgebreid aanbod, vlot en helder advies. Prima service na verkoop!
    Valerie Vaesen
    Super goed geholpen door Jan! Dankje voor deze fantastische service!
    Bert Van Damme
    Snelle levering en super service tegen de laagste prijzen!
    Topmerken aan de laagste prijs!
    Wij heten u van harte welkom in onze winkel, Fabrieksstraat 90C - 3900 Overpelt. Hier staan ongeveer 70 TV's in demo een mix van de merken Samsung, LG, Philips, SONY en LOEWE. We hebben TV's van 32inch tot 85inch in de showroom uitgestald staan.